Motoryzacja Moja Pasja

Pierwszego samochodu i pierwszej kobiety nigdy nie zapomnisz
0 comments

Gdzie na zloty motocyklowe?

Każdy, kogo pasją są motocykle, z pewnością nieraz brał udział w zlotach motocyklowych. Jak już pisaliśmy na wiosnę, 19 kwietnia 2015 r. na Jasnej Górze uroczyście rozpoczęto tegoroczny sezon. Gdzie odbywają się kolejne zloty?

Zaraz po otwarciu sezonu zaczyna się masa imprez poświęconych motocyklistom, którzy mogą spotkać się w jednym miejscu, by wspólnie dzielić swoją pasję. Zazwyczaj przy tej okazji czeka na nich mnóstwo atrakcji i zawieranych jest wiele nowych znajomości. Niesamowicie ciekawe doświadczenia i wyśmienita atmosfera, co potwierdza wielu pasjonatów takich zlotów. Co prawda zakończenie sezonu zbliża się wielkimi krokam, jednak przed nami nadal kilka ciekawych imprez, na których warto być. 19 września w Świeradowie Zdrój odbędzie się Jesienny Piknik Motocyklowy a także w Olzie Zlot Motocyklowy Olza 2015 na terenie ośrodka wypoczynkowego. 25 września w Przemkowie odbędzie się VI spotkanie motocyklistów zorganizowane przez grupę przyjaciół – zapalonych motocyklistów. 26 września to czas zakończenia sezonu w Radecznicy, zbiórka uczestników będzie na Rynku Głównym w Zamościu. Zakończenie Sezonu Motocyklowego na Podlasiu również odbędzie się 26 września w Bielsku Podlaskim. Ostatni planowany zlot w tym roku będzie miał miejsce jeszcze w październiku, w terminie 4-10 w Kalwarii Pacławskiej i połączony będzie z imprezą Motoserce.

Jesteś pasjonatą motocykli? Nie może Cię zabraknąć na ostatnich zlotach w tym roku! Sprawdż, czy w Twoim mieście nie odbywają się również imprezy kończące sezon motocyklowy, zaproś znajomych i przybywajcie! Warto godnie zakończyć kolejny sezon motocyklowy w najlepszym gronie – gronie ludzi z taką samą pasją jak Ty!

Leave A Comment