Motoryzacja Moja Pasja

Pierwszego samochodu i pierwszej kobiety nigdy nie zapomnisz
0 comments

Przygotowania do sezonu – zacznij już dziś!

Już za niecały miesiąc uroczyste otwarcie sezonu motocyklowego! Pogoda za oknem robi się coraz ładniejsza i z pewnością każdy motocyklista tęsknił skrycie przez całą zimę za tym, kiedy znowu wsiądzie na motocykl. Co prawda mamy jeszcze miesiąc, ale warto już dziś przygotować się do otwarcia sezonu.

Być może przez całą zimę zaglądaliście dyskretnie do garażu, gdzie zimował wasz ukochany motocykl. Być może nie mieliście na to czasu ani ochoty. Teraz jest ten czas, aby otrzepać siodełko z kurzu, sprawdzić wszystkie światła i przegląd techniczny. Gdyby miało się okazać, że coś nie działa jak należy, jest spokojnie dużo czasu na to, aby się tym zająć. Możesz odwiedzić swojego mechanika i spokojni wierzyć, że do otwarcia sezonu wszystko będzie jak nowe.

Warto również odnowić stare kontakty z ludźmi, z którymi co roku spotykacie się na zlotach. Zapytaj jak im minęła zima i czy szykują się już do sezonu. Niedługo spotkacie się wszyscy na Jasnej Górze, aby wspólnie świętować otwarcie.

W tym roku otwarcie sezonu motocyklowego odbędzie się w dniach 14-17 kwietnia. Oczywiście będzie msza święta i poświęcenie motocykli. Nie może Was tam zabraknąć, dlatego szykujcie się już dziś!

Leave A Comment